CSEN

Dělejte to, co vás na podnikání baví.
Účetnictví a mzdy obstaráme za vás

Outsourcing firemních agend.
Efektivně. Spolehlivě. Digitálně.

  • ÚČETNICTVÍ A DANĚ
  • PERSONALISTIKA A MZDY
  • DIGITALIZACE
  • FINANČNÍ MANAGEMENT

OUTSOURCOVANÉ ÚČETNICTVÍ A DANĚ

Optimální oběh účetních dokladů díky digitalizaci

Zjednodušíme procesy, přebereme celou účetní agendu, případně její část, zajistíme komunikaci s úřady a pohlídáme, aby vše běželo v souladu s aktuální legislativou.

DIGITALIZACE A AUTOMATIZACE ÚČETNICTVÍ

Minimum manuální práce při pořizování dokladů

Digitalizace účetnictví je přirozenou změnou v moderní době. Z elektronického dokladu vám data dostaneme až do finálního zaúčtování

FINANČNÍ MANAGEMENT, MANAŽERSKÉ REPORTY A PODPORA

Data pro strategická rozhodnutí vždy po ruce

Ke standardním účetním výkazům, jako jsou rozvahy a výsledovky, umíme dodat další reporty klíčové pro řízení firmy: přehledy cash flow, reporty pro zahraniční mateřskou společnost nebo datové výstupy na míru vyhovující aktuálním potřebám.

OUTSOURCING MEZD

Zpracování mezd efektivně, digitálně

Vícesměnný provoz, různě dlouhé pracovní doby, stravenky, rozúčtování mzdových nákladů na zakázky, atd. Účetní doklad z mezd vám připravíme do libovolného účetního systému v elektronické podobě.

PERSONALISTIKA

Naprostá diskrétnost.
Zjednodušení administrativy.
Příprava pracovně právních dokumentů

Využijte naše letité zkušenosti a přenechte nám vybranou část mzdové a personální agendy. Pracujeme s moderními nástroji, které výrazně usnadňují práci personalistů a snižují administrativní zátěž.

HR PORTÁL

Konec papírování pro personalisty i zaměstnance

Osvoboďte personalisty od časově náročné administrativy. Dodáváme moderní HR portál, který většinu rutinních činností zvládne za ně. A pro všechny zaměstnance představuje efektivní a komfortní nástroj pro hlášení běžných požadavků, jako jsou dovolené či nemocenské.

Funkcionality HR portálu

  • digitální složky zaměstnanců (všechny dokumenty přehledně na jednom místě, dostupné online)
  • evidence docházky
  • evidence dovolených, včetně schvalovacího procesu
  • plán školení a vzdělávacích akcí s automatickými notifikacemi
  • výplatní pásky a jejich přímé napojení na mzdový systém
VíceMéně

spolehlivý
partner firem
už od roku
1996

Reference

Čeho si cení naši dlouhodobí zákazníci:

I při velkém zatížení dodávají profesionální servis na příjemné osobní bázi

Společnost SLAVÍČEK se nám léta stará o mzdy a s nimi spojenou personální agendu včetně zastupování před úřady. Oceňuji, že jsou schopni poskytovat servis ve vysoké kvalitě bez ohledu na to, jak moc je zatížíme. Na začátku se nám starali o jednu firmu s 50 zaměstnanci a dneska o 4 firmy se 400 zaměstnanci se složitými typy mezd. Bavíme se i o rozvojových tématech. Po celou dobu dodávají profesionální servis a navíc na příjemné osobní bázi. Jsou operativní a vstřícní. Máme dva kontakty, na které se vždycky dovoláme a požadované změny provedou víceméně obratem. Prostě tak, aby nám to vyhovovalo.

Ing. Jan Dvořák

Vedoucí sekce ekonomika
Union Grid s.r.o.

Máme 150+ zaměstnanců. Nemáme jediný papírový dokument.

V roce 2019 SLAVÍČEK s.r.o. převzala veškerou mzdovou a personální agendu po dodavateli, který už nestačil našemu tempu. Agendu zprofesionalizovali, zrychlili a udělali pro nás komfortní. Skvěle jim funguje elektronické propojení a předávání dat. Zmizely nepříjemné úniky informací. Máme 120 stálých zaměstnanců plus cca 40 dalších agenturních. Starají se o komplet mzdy, veškerá potvrzení, výkazy a výpočty, které potřebují zaměstnanci, banka i úřady. Skvěle funguje jejich portál. Každý se dostane k relevantním datům, které potřebuje. Často potřebuji ještě navíc nějaký výpočet nebo statistiku. Dodají mi ji obratem. Ještě se nestalo, že by řekli, že něco nejde.

Ing. Jindřich Čejka

CEO
AC MARCA Czech Republic s.r.o.

Jsem rád, že mám inovativního a operativního parťáka, který vždycky najde řešení

Se SLAVÍČKEM spolupracuji z různých pozic v různých firmách (Sun Microsystem, Diebold Nixdorf) od roku 2000. Starali se nám o všechno od administrativy kolem založení pobočky přes veškeré agendy účetnictví, mzdy až po takové věci, jako vedení dvojího účetnictví (korporátního a lokálního).  Po založení firmy Crayon jsem je logicky najal také. Náš ERP Dynamics, je pro velké společnosti a nepřihlíží k lokálním specifikům, a tak musíme vést účetnictví v separátních systémech. Oni vždycky najdou řešení, aby všechno správně fungovalo. Pořád se vyvíjejí a přicházejí s inovacemi. Další přednost: spoustu věcí jsme schopni vyřídit operativně přes telefon. A Ivanka se vždycky postará, aby procesy nevázly. Nemůžeme si dovolit žádná pochybení, tak jsem rád, že v této oblasti mám parťáka, na kterého se můžu spolehnout.

Miroslav Holuša

CEO
Crayon Czech Republic and Slovakia s.r.o.

Zvládají různorodé požadavky našich 5 společností

 

Naše skupina má 5 společností se širokým záběrem činností a různorodými požadavky.

Stavíme velké stavby, vyrábíme stavební chemii, spravujeme nemovitosti.

Před časem jsme v našich společnostech začali omezovat agendy a outsourcujeme je na externí profesionální dodavatele. 

Omezili jsme také účtárnu a vybrané agendy jsme předali právě společnosti SLAVÍČEK. Naše skupina potřebuje profesionální péči, tak aby svůj čas a energii mohla zaměřit na rozvoj svého byznysu.

Našli jsme někoho, kdo je na úrovni, dobře funguje, je dá garance, sleduje neustále se měnící legislativu a je schopen nás zastoupit i na úřadech a při různých řízeních.

To je společnost SLAVÍČEK.

Karel Janda

předseda představenstva
AUSTIS a.s.

Staráme se o agendu více než 200 stálých zákazníků z těchto oborů:

IT TECHNOLOGIE

FINANCE & BANKOVNICTVÍ

STROJÍRENSTVÍ

STAVEBNICTVÍ

AUTOMOTIVE

REKLAMA, MARKETING, EVENTS

HOTELY A RESTAURACE

VELKOOBCHOD, MALOOBCHOD

KULTURA, VZDĚLÁNÍ

ENERGETIKA

PRÁVNÍ SLUŽBY

CESTOVNÍ AGENTURY

FACILITY MANAGEMENT

GAMING

ŽIVNOSTNÍCI A OSVČ

POPTÁVKA

Potřebujete s něčím pomoci?
Máte zájem o více info?
Nabídku?

Zavolejte +420 220 922 990